شاخه‌ها

تولید کننده‌ها

درباره ما بیشتر بدانید !

هایپر مارکت لبخند یک فروشگاه آنلاین با تنوع کالایی در گروه های متفاوت شامل گروه مواد غذایی و آرایشی بهداشتی و اسباب بازی و ... است . لبخند به عنوان یک مجموعه کارآفرین با بکار گیری تخصص های متفاوت و ایجاد اشتغال برای بیش از ده نفر قصد دارد به سهم خود ضمن کمک به وضعیت اشتغال کشور , تجربه خریدی راحت و سریع  با قیمت هایی مناسب را فراهم آورده است . ما با سال ها تجربه در حوزه فروش آنلاین و همچنین تشخیص نیاز های مشتری سعی کردیم برای مشتریان لبخند واقعی را به ارمغان بیاوریم . 

تفاوت لبخند با سایر هایپر مارکت ها چیست؟

 احتمالا شما نیز تجربه های تلخ خرید از برخی هایپر مارکت های بزرگ را داشته اید . تجربه هایی شامل یکسان نبودن تخفیف درج شده کالا روی محصول و قیمت نهایی آن پس از مشاهده فاکتور و مالیات اضافی که در منزل پس از دقت در فاکتور مشاهده می گردد و یا خرید محصولی با تاریخ منقضی شده و اگر به قیمت کلیه اجناس آگاهی کامل داشته باشید حتما قیمت ها و تخفیف های غیر واقعی را مشاهده فرموده اید . تفاوت اصلی لبخند با سایر هایپر مارکت های فیزیکی و آنلاین در صداقت در فروش وبسته بندی و ارسال فوری محصولات می باشد . با تاسیس لبخند سعی کردیم کلیه تجربه های تلخ را از بین ببریم . ما در این مجموعه تخفیف های شگفت انگیز را بر اساس قیمت های واقعی محصول به مشتری ارائه میدهیم .  در لبخند محصولات به خصوص محصولات خارجی و یا محصولاتی که قیمت مصرف کننده ندارند  با قیمت واقعی و تخفیف واقعی ارائه می گردد و با توجه به فروش بالای مجموعه ی لبخند مناسب ترین قیمت ها را در سریعترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم میکند .

 نحوه همکاری شرکت ها 

شرکت های تامین کننده مواد غذایی می توانند با ثبت درخواست خود در بخش ارتباط با ما تقاضای همکاری خود رو اعلام کنند و در صورت تایید بخش فروش با آنها تماس حاصل می گردد .

با سپاس از اعتماد شما 

مدیریت مجموعه ی لبخند

سعید یزدی نژاد


منو